Friday, August 24, 2012

Jillian Michaels – 30 Day Shred نه کیلو وزن کم کردن و خوش اندام شدن در یک ماه


این پست رو قبلا من گذاشته بودم اما الان لینک های دانلود روفیکس کردم و مطالبی جدیدتر در مورد این برنامه نوشتم. 

دوست های خوبم با این برنامه که از بهترین بدنساز معروف امریکاست میتونید در عرض یک ماه بین ۵ تا ۹ کیلو کم کنید فقط با روزی نیم ساعت انجام دادن حرکت ورزشی خانوم جیلیان مایکل

کیه که مثل من با وجود یه دختر شیطون نتونه بره بدنسازی چون وقتی باهاش میره تو سالن بدن سازی باید همه حواسش به این شیطون کوچولو باشه که بالایی سر خودش نیاره ؟

کیه مثل منه که از کله صبح بزنه بره بیرون کتابخونه، دانشگاه، و وقتی غروب بر میگرده خونه باید تازه سرویس دهی بده به شیطون نازنینش که ازصبح مهد بوده و الان باید کامل در اختیارش باشی از سرو کولش بری بالا ، واسش غذا آماده کنی ، آواز بخونی واسش ، کتاب بخونی ،تازه اینا همه جدا از وظیفه همسر داریه.


خیلیها شاید نتونند هزینه کنند واسه باشگاه بدنسازی و یا رفت و آمد واسشون سخت باشه.

هیچ چیز نمیتونه واسه من و امثال منی که اینقدر سرشون شلوغه مفید تر از این برنامه بدنسازی ۳۰ روزه خانوم جیلیان مایکل.


حتما خیلیهاتون برنامه Biggest Loser رو دیدید ؟
این همون خانوم مربیه که با برنامه حساب شده ای به کسانی که فوقولعاده چاق هستند اونهارو به وزن دلخواهشون میرسونه , خانوم جیلیان از بهترین مربیهای بدنسازی امریکاست که من عاشق برنامه هاش هستم .

توی اینترنت بعد ازچند دقیقه اینور انور گشتن تونستم لینک دانلود رایگان شو پیدا کنم و میخوام واسه شما هم بزارم تا دانلود کنید تا با روزی کمتر از ۳۰ دقیقه هم وزن کم کنید و هم بدنتون رو رو فرم بیاد

توی خونتون به راحتی میتونید انجام بدید حتی با همسرتون یا دوستتون سه تا مرحله داره یعنی هر ۱۰ روز یک مرحله که هر مرحلاش حرکات مخصوص به خودشو داره .اگه وزنه نداشتید میتونید از دو بطری نوشابه یا آب معدنی یک لیتری استفاده کنید البته پرش نه خالی .

من الان روز دومه که دارم انجام میدم با این که تمام بدنم درد میکنه اما کاملا شادابی و سر حالی و از همه مهمتر سبکی و حس میکنم مطمنم با یه کوچولو رژیم هم گرفتن کلی وزن کم میکنید و سایز لباس هاتون ۲ تا ۳ سایز میاد پایین. پس روزی کمتر از ۳۰ دقیقه چیزی نیست ،بهتون قول میدم که حس اعتماد به نفس و حس رضایتمندی و شاداب بیشتری میده بهتون


این لینک پایینی مال یوتیوب هستش که کل ۳ مرحله رو داره شما اگه دانلود منیجر نصب باشه رو کامپیوترتون میتونید به راحتی از یوتویوب دانلود کنیداینم لینک دانلود ۳ مرحله که یه جا هست شما باید واسه دانلود از این لینک گزینه

Download Now رو بزنید

صفحه که باز میشه باید Sign Up کنید


آدرس ایمیل ویه پسورد رو میزنید و لینک دانلود فعال میشه.

من اینجا با تصویر بهتون نشون دام که چه قسمت هائی رو بزنید 

پینوشت: باید یه کوچولو رژیم غذایی هم بگیرید تا بتونید وزن کم کنید و راز موفقیت اینه که هر روز انجام بدید به مدت ۳۰ روز حتی یه روز رو از دست ندید ، تو چند روز اول حسابی بدنتون درد داره و کوفتست این نشونه اینه که داره جواب میده بدنتون و چربیهای لامصبی که سالهاست جا خوش کردند دارند آب میشند . خیلیها بعد از این ۳۰ روز دوباره انجام میداند این حرکات رو هفته ۳ تا ۴ بار یا هر روز چون اینقدر خوشتیپ میشی که دلت میخواد هر روز انجام بدی. این بدنسازی واسه آقایون و خانمهاست و تنها مختص خانومها نیست پس باید آقای همسر، پدر، داداش، دوست پسرتون رو هم وادار کنید که باهتون همراه باشند .

اگه دمبل نداشتید میتونید از دو تا بطری ۱ لیتری یا ۱.۵ لیتری نوشابه یا آب معدنی پر استفاده کنی. دمبل ها باید بین وزن ۱ تا ۲ کیلو باشه .

پیش به سوی خوشتیپی 

شف ژولیت


در صفحه فیسبوک من همیشه با من باشد با غذاهای خوشمزه .

3 comments:

Anonymous said...

شف جولیت، ممنون از اینکه علاوه بر دستور‌های آشپزی خوب، این اطلاعات رو هم توی سایتت میز‌اری. بسیار متشکرم، من به دوستام هم فرستادم! خودم هم که آخ تنم درد می‌کنه... برای کسانیکه مثل من مداوم سایتت رو دنبال می‌کنن، خیلی‌ جالب و به زندگی‌ شبیه تر است.

mohsen said...

merc doost e golam

Anonymous said...

سلام ژولیت جان فیلم خیلی خوبی بود من که خیلی استفاده کردم
ایا فیلم در مورد یوگا یا تایچی هم داری؟

باز هم ممنون
مژگان

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...